Telefon Zelená úsporám

Zateplení fasád

Naši odborníci, s dlouholetou zkušeností se zateplováním, prohlédnou váš dům a navrhnou nejvhodnější způsob zateplení

s ohledem na konstrukci domu a jeho skutečný stav a potřeby. Není nic horšího než chybně navržený zateplovací systém, nebo opomenutí tepelných mostů v konstrukci.

novy3
Kvalitní zateplení, neznamená drahé zateplení, ale naopak ve svém důsledku mnohem levnější řešení. Například rozdíl v zateplení tepelnou izolací z fasádního polystyrenu tl. 80mm a 120mm která přináší o 50% lepší tepelně technické vlastnosti, je cca 60,- Kč/ m². U rodinného domu s plochou fasády 200m² jde pak o částku cca 12 000,-Kč a kvalita zateplení se posune do úplně jiné roviny.

Neméně důležitou pozornost pak věnujeme všem detailům zateplovacího systému. Zanechané tepelné mosty v konstrukci nejen velice zvyšují celkové tepelné ztráty, ale jsou příčinou vzniku plísní. Tato místa mají mnohem nižší vnitřní povrchovou teplotu a díky tomu na nich dochází ke kondenzaci vnitřní vlhkosti, kterou všichni doma produkujeme dýcháním, vařením, sprchováním atd. Následně zde vzniká ideální prostředí pro vznik plísní.

V našem míchacím centrum můžeme pak namíchat jakkoliv odstín dle vašeho přání a představ a to nejen fasádních ušlechtilých omítek ale i fasádních a interiérových barev a lazur na dřevo.

Stejně tak pro vás namícháme jedinečnou mozaikovou omítku a to včetně vzorků před realizací pro vaši co nejlepší představu.

Je vám k dispozici naše fasádní studio, kde vám vytvoříme návrh barevného řešení vašeho domu a to při realizaci zateplení zcela zdarma. Stačí zaslat emailem, nebo přinést k nám do fasádního studia foto vašeho domu, nebo pohledy z projektové dokumentace.

Zapůjčíme vzorníky jak barevnosti, tak možných struktur omítek a pro vaši lepší představu máte u nás k dispozici všechny standartní barvy omítek k vidění na skutečných vzorcích.